Vi har tidligere vist video av Joa, som veddet 500 kroner med alle på Skjervøy på at han traff blink. SIK-nett legger i dag ut fasiten til å treffe bulls eye.
Vegard Larsen(bildet) åpnet målkontoen med sin første scoring i SIK-trøya denne sesongen. Også denne gang var det Stanga som ble tunga på vektskåla da vi slo Fløya 3-2 i Tromsø.
Svenn påstår at juniorene er udugelige. Øyvind(bildet) hører på musikk han mener et hvert menneske bør kunne høre på. Se hva Svenn og Øyvind snakker om. Video!
Nytt av året var det Tour de France-lignende konseptet Umeå open, med gul ledertrøye og blå-grønt taperantrekk. I konkurransen kunne man plukke poeng gjennom hele uka. Se videoer med ståa etter første øvelse her.